Epidemia piękna

Czy masz czasem ochotę wskoczyć w inne ciało, ciało modelki, sportsmenki, tancerki? Może i…niedługo? W końcu żyjemy w wieku technologii !

Tendencja bycia fit! Dlaczego? Odpowiedź często sprowadza się do czynników psychologicznych, bo na dobre zagościła w naszych głowach. Od tysięcy lat byliśmy podatni na różne trendy.

Żyjemy w czasach, w których dbanie o własny wizerunek i wygląd stało się powszechne. Coraz więcej osób korzysta z innowacyjnych zabiegów z użyciem profesjonalnego sprzętu kosmetycznego, by poczuć się młodo i witalnie.

Znane i uznane. Branża kosmetyczna to ogromny rynek, a właściwie wiodący – wchodzą w grę producenci urządzeń medycznych, kosmetologicznych, kosmetycznych. Mamy producentów kosmetyków, preparatów do zabiegów, jest mnóstwo gabinetów i laboratoriów. Medycyna kosmetyczna daje zadawalające rezultaty, jednak efekt ich nie trwa wiecznie. Potrzebna jest systematyczność, cykliczność a przede wszystkim wsparcie.  Najnowsze metody są tworzone w trosce o nasze potrzeby i nasze zdrowie, a rynek daje nam możliwości w ich rozwiązaniu przynosząc w pełni bezpieczną suplementację.

Luksus zamknięty w kapsułce

Zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe, modelowanie ciała, – one wszystkie sprowadzają się do wspólnego mianownika – do usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Technik usuwania komórek tłuszczowych, (które gromadzą się niezbyt głęboko, bo w warstwie podskórnej), jest wiele, ale by rezultat „BYŁ i ZOSTAŁ” potrzebne jest uzupełnienie i dopełnienie dietą.

Zawsze zastanawiał mnie fenomen kapsułek. W takim jednym, małym drobnym zamknięciu mieści się tak wiele związków, które są ratunkiem dla potrzebujących. DUET IDEALNY!!! Suplementy diety wspomagają działanie zabiegów medycyny, te najbardziej popularne mają za zadanie zwiększyć głównie metabolizm poszczególnych makroskładników, czyli np. zmniejszyć wchłanianie tłuszczu z przewodu pokarmowego, albo zmniejszyć ilość produkowanego tłuszczu w naszym organizmie.

Niektóre substancje czasem w ogóle nie występują w naszej codziennej diecie, a są bardzo ważne, czasami wręcz konieczne dla prawidłowego funkcjonowania naszego całego ustroju.Nowoczesne suplementy diety są w stanie znacznie opóźnić zachodzące w organizmie procesy starzenia.

REDUSTINMAX – odchudzanie bez efektu jojo

Szanujmy swój organizm. Jeżeli dbamy o siebie z zewnątrz, to dbajmy też od wewnątrz. Jeśli Twoim celem jest redukcja zbędnych centymetrów, wyrzeźbienie sylwetki to zastosowanie najnowszych urządzeń technologii medycyny wprowadza nowe możliwościredukcji tkanki tłuszczowej, jak również redukcję nadmiaru tłuszczu brzusznego lub trzewnego. Zastosowanie przy tym dodatkowego środka w postaci suplementu, który przyspieszy odprowadzanie wytworzonych w trakcie zabiegu prostych kwasów tłuszczowych do układu limfatycznego, a następnie ich eliminację, daje efekt trwałego dopełnienia zabiegu.